Kątnice stomatologiczne

Kątnica stomatologicznaKątnica stomatologiczna napędzana jest mikrosilnikiem i pracuje z prędkością od 500 – 200 tys. obr./min. W zależności od ilości obrotów wyróżnia się kątnice czerwone, niebieskie i zielone. Kątnica czerwona na mikrosilnik jest najszybszą kątnicą stomatologiczną.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę kątnic stomatologicznych o wysokiej jakości w przystępnej cenie. Nasze kątnice są kompatybilne z kątnicami stomatologicznymi innych firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kątnica stomatologiczna w codziennej pracy dentysty

Zalety używania wysokiej jakości kątnic stomatologicznych są wszechstronne. W codziennej pracy dentysta musi pracować dokładnie i czysto. Te kryteria możecie Państwo łatwo spełnić gdy przed zakupem urządzenia dentystycznego lub kątnicy stomatologicznej poświęcicie Państwo wystarczająco czasu i uwagi na dane techniczne i polegać na silnej odporności i bezproblemowemu czyszczeniu. Wszystkie kątnice stomatologiczne w naszym sklepie można dezynfekować. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kątnice stomatologiczne Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
gdfgdfgdfg