Końcówki stomatologiczne

Końcówki stomatologiczne

Do najczęściej używanych urządzeń w gabinecie denstystycznym są końcówki stomatologiczne. W naszym sklepie „Koral Dental“ znajdziecie Państwo szeroką gamę końcówek stomatologicznych – turbiny, prostnice i kątnice.

Końcówka stomatologiczna może się różnić budową i sposobem zastosowania. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa różne końcówki stomatologiczne.

Końcówki stomatologiczne Jest 7 produktów.

Podkategorie

 • Turbiny stomatologiczne

  Turbiny stomatologiczneTurbiny stomatologiczne charakteryzuje się bardzo wysoką szybkością i w odróżnieniu od kątnicy dentystycznej jest napędzana spreżonym powietrzem. W zależności od budowy turbina dentystyczna może osiągnąć od 150.000-450.000 obrotów na minutę.

  Wysokiej jakości turbiny stomatologiczne

  Każdy dentysta stawia duży nacisk na precyzję i profesjonalne leczenie swoich pacjentów. Tym bardziej ważniejsze jest, aby przy zakupie turbin stomatologicznych zwracać duża uwagę na jakość, wydajność oraz materiał turbin i wybrać wersje łatwiejsze do czyszczenia. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroką gamę turbin denstycznych. Potrzebujecie Państwo turbinę stomatologiczną, która będzie kompatybilna z jakąś inną znaną firmą? W naszym sortymencie napewno znajdziecie taką turbinę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

 • Kątnice stomatologiczne

  Kątnica stomatologicznaKątnica stomatologiczna napędzana jest mikrosilnikiem i pracuje z prędkością od 500 – 200 tys. obr./min. W zależności od ilości obrotów wyróżnia się kątnice czerwone, niebieskie i zielone. Kątnica czerwona na mikrosilnik jest najszybszą kątnicą stomatologiczną.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę kątnic stomatologicznych o wysokiej jakości w przystępnej cenie. Nasze kątnice są kompatybilne z kątnicami stomatologicznymi innych firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Kątnica stomatologiczna w codziennej pracy dentysty

  Zalety używania wysokiej jakości kątnic stomatologicznych są wszechstronne. W codziennej pracy dentysta musi pracować dokładnie i czysto. Te kryteria możecie Państwo łatwo spełnić gdy przed zakupem urządzenia dentystycznego lub kątnicy stomatologicznej poświęcicie Państwo wystarczająco czasu i uwagi na dane techniczne i polegać na silnej odporności i bezproblemowemu czyszczeniu. Wszystkie kątnice stomatologiczne w naszym sklepie można dezynfekować. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
gdfgdfgdfg